Cypr

Nero House

Salaminos street Salaminos 2, Voroklini 7041

Jesteś w: Strona główna > Cypr Hotele > Voroklini Hotele > Nero House

Nero House Salaminos street Salaminos 2 (Voroklini) 7041Pokaż na mapie

Obiekt Nero House położony jest w miejscowości Oroklini i oferuje kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Paralia Voroklini – 800 m, Plac Europy – 7,3 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi. Oferta domu wakacyjnego obejmuje sypialnię (1), telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Przystań w Larnace – 7,4 km, Promenada Finikoudes – 7,6 km. Lotnisko Lotnisko Larnaka znajduje się 12 km od obiektu.
Numer licencji
000000
Pokoi
1

Rezerwacja Online Nero House

Języki używane w obiekcie Nero House

EN English

Udogodnień w Nero House

Usługi

dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)

Ogólne

zwierzęta domowe są akceptowane, parking, klimatyzacja, bezpłatny parking

Nero House Zasady działalności

Zameldowanie

16:00 - 23:00

Wymeldowanie

05:00 - 11:00

Akceptowane karty kredytowe w hotelu

Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.