Cypr

Villa Amandine

12 Apollonos, Peyia 8560

Jesteś w: Strona główna > Cypr Hotele > Peyia Hotele > Villa Amandine

Villa Amandine 12 Apollonos (Peyia) 8560Pokaż na mapie

Nadzwyczajny 7 opinie 9.3
Obiekt Villa Amandine, położony w miejscowości Peja, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz sezonowy odkryty basen. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Wild Beach – 500 m, Zoo w Pafos – 1,8 km. Oferta willi obejmuje prywatny basen, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W willi zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z wanną lub prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na basen. W willi zapewniono ręczniki i pościel. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Grobowce Królewskie – 16 km, Teatr Markideio – 17 km. Lotnisko Lotnisko Pafos znajduje się 24 km od obiektu.
Numer licencji
0007665
Pokoi
1

Rezerwacja Online Villa Amandine

Języki używane w obiekcie Villa Amandine

FR Français EN English EL Ελληνικά

Udogodnień w Villa Amandine

Usługi/urządzenia dotyczące bezpieczeństwa

Apteczki pierwszej pomocy są dostępne

Usługi

dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)

Rekreacja

odkryty basen

Ogólne

we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych obowiązuje zakaz palenia, taras, sejf, pokoje dla niepalących, parking, ogród, klimatyzacja, bezpłatny parking

Dystans społeczny

Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Basen i odnowa biologiczna

Water slide, Swimming pool, Brodzik, Basen

Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Villa Amandine o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Villa Amandine Zasady działalności

Zameldowanie

16:00 - 00:00

Wymeldowanie

11:00 - 11:00

Akceptowane karty kredytowe w hotelu

Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.