Cypr

Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort

Block C/A Apt07 Mythical Sands Resort & Spa, Paralimni 5290

Jesteś w: Strona główna > Cypr Hotele > Paralimni Hotele > Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort

Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort Block C/A Apt07 Mythical Sands Resort & Spa (Paralimni) 5290Pokaż na mapie

Świetny 1 opinie 8.0
Obiekt Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort położony jest w miejscowości Paralimni i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Malama – niecały kilometr, Klasztor Ajia Napa – 10 km. Obiekt zapewnia prywatny basen, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1). Odległość ważnych miejsc od obiektu: Cyprus Casinos - Ayia Napa – 11 km, Park Narodowy Kavo Gkreko – 12 km. Lotnisko Lotnisko Larnaka znajduje się 57 km od obiektu.
Numer licencji
000137242
Pokoi
1

Rezerwacja Online Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort

Języki używane w obiekcie Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort

FR Français EN English EL Ελληνικά

Udogodnień w Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort

Usługi

dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)

Ogólne

zwierzęta domowe są akceptowane, winda, we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych obowiązuje zakaz palenia, parking, klimatyzacja, bezpłatny parking

Basen i odnowa biologiczna

Swimming pool, Basen

Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Cosy 2Br Family Apartment - Mythical Sands Resort Zasady działalności

Zameldowanie

16:00 -

Wymeldowanie

- 11:00

Akceptowane karty kredytowe w hotelu

Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.