Cypr

Central House

Лефкадос 10, Limassol 3107

Jesteś w: Strona główna > Cypr Hotele > Limassol Hotele > Central House

Central House Лефкадос 10 (Limassol) 3107Pokaż na mapie

Nadzwyczajny 148 opinie 8.9
Obiekt Central House położony jest w miejscowości Limassol i zapewnia bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Paralia Limassol – 1,7 km, Przystań w Limassol – 1,2 km. We wszystkich opcjach zakwaterowania znajduje się podłoga wyłożona kafelkami, kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jadalnia, jak również prywatna łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. Wyposażenie obejmuje także mikrofalówkę, płytę kuchenną i czajnik. Na terenie obiektu Central House znajduje się taras i sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Limassol – niecały kilometr, Centrum handlowe MyMall – 6,4 km. Lotnisko Lotnisko Pafos znajduje się 58 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Pokoi
8

Rezerwacja Online Central House

Języki używane w obiekcie Central House

RU Русский EN English

Udogodnień w Central House

Usługi/urządzenia dotyczące bezpieczeństwa

Dostęp do personelu medycznego, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne

Usługi recepcji

Możliwe wystawienie faktury

Usługi

wymiana walut, usługi pralni, transfer z lotniska, faks/ksero, dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)

Transport

Transfer z lotniska, Transfer na lotnisko, Parking przy ulicy

Sprzątanie i dezynfekcja

Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu

Różne

System alarmowy, Monitoring wokół obiektu, Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, Gaśnice, Dostęp do kluczy, Dostęp do kart-kluczy, Czujnik dymu, Całodobowa ochrona

Rekreacja

Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach, miejsce do grillowania, masaż

Ogólne

zwierzęta domowe są akceptowane, we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych obowiązuje zakaz palenia, taras, sejf, przechowalnia bagażu, pokoje rodzinne, pokoje dźwiekoszczelne, pokoje dla niepalących, pokoje dla alergików, parking, ogrzewanie, ogród, klimatyzacja, ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie, część przeznaczona dla palących, całodobowa recepcja

Dystans społeczny

Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Aplikacja mobilna pozwalająca zamówić obsługę pokoju

Basen i odnowa biologiczna

masaż stóp, Full body massage, Back massage

Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Central House o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji. Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 50 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.

Central House Zasady działalności

Zameldowanie

15:00 - 22:00

Wymeldowanie

- 11:00

Akceptowane karty kredytowe w hotelu

Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.