Cypr

Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк

Caesar Beach, Iskele, D 2/16, Boğaz 99850

Jesteś w: Strona główna > Cypr Hotele > Boghaz Hotele > Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк

Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк Caesar Beach, Iskele, D 2/16 (Boğaz) 99850Pokaż na mapie

Kiepski 3 opinie 4.0
Obiekt Трехкомнатные апартаменты в жилом комплексе Caesar Beach D2 Flat16 usytuowany jest w miejscowości Boğaz i oferuje wannę z hydromasażem. Obiekt usytuowany jest przy plaży i oferuje ogród. Oferta obiektu obejmuje kilka sypialni (2) z klimatyzacją oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Bogaz – 400 m, Klasztor Ajia Napa – 47 km.
Pokoi
1

Rezerwacja Online Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк

Języki używane w obiekcie Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк

RU Русский EN English

Udogodnień w Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк

Usługi

dostęp do Internetu, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)

Rekreacja

miejsce do grillowania, Beach

Ogólne

we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych obowiązuje zakaz palenia, parking, ogród, klimatyzacja, bezpłatny parking

Basen i odnowa biologiczna

Swimming pool, Basen

Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 200 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Апартаменты в комплексе на берегу моря. аквапарк Zasady działalności

Zameldowanie

13:00 -

Wymeldowanie

- 11:00

Akceptowane karty kredytowe w hotelu

Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.